Elektronická žákovská knížka - rady a návody

První přihlášení
1. Ve škole získáte přístupový kód (PIN).
2. V internetovém prohlížeči na Vašem počítači zadejte adresu skola.plzen-edu.cz/RegistraceUziv a proveďte registraci podle pokynů.
3. Pro další přístup do aplikace používejte adresu skola.plzen-edu.cz/SOL (nebo přes stránky školy) a Vaše jméno a heslo (přidělené jméno a heslo je důvěrné, chraňte je před zneužitím).
Heslo lze měnit v systému v menu Administrace.

Nápověda - kompletní uživatelská příručka
Databáze Školy OnLine naší školy se nachází na adrese http://skola.plzen-edu.cz (lze přes stránky naší školy www.zs31.plzen-edu.cz, odkaz vpravo) nikoliv na skolaonline.cz!

Důležité
Předejte prosím svou emailovou adresu třídnímu učiteli, budete moci získat nové heslo zasláním na email (v případě ztráty nebo zapomenutí).

Jak získat nové heslo?
 Pokud jste třídnímu učiteli dali svůj email, byl zadán do systému Školy OnLine. Systém Vám po zadání chybného hesla umožní zaslat heslo nové, po kliknutí na Zapomněl(a) jsem své heslo a chci nastavit nové. To si pak lze změnit v systému v menu Administrace.