Výuka anglického jazyka

Žáci třídy VIII. A dostali na hodině anglického jazyka za úkol vypracovat projekt na téma „město v zahraničí“. Naše skupina si vybrala město Sydney. Rozhodli jsme se tento úkol vypracovat úplně jiným způsobem než ostatní. Ve skupině nás bylo pět. Na celém projektu jsme pracovali dvě vyučovací hodiny a pak jsme náš výtvor prezentovali před třídou. Naše paní učitelka Markéta Fajrajzlová byla nadšená a označila naší práci za velmi kreativní. Práce v naší skupině byla pohodová a příjemná. To se na výsledku doslova projevilo. Projekty jako tento nás velmi baví (nebyl první), protože obohacují naše hodiny angličtiny.

Most pupils from class VIII. A got a task to work out a project a foreign city”. Our group chose Sydney in Australia. We decided to do this project in a completely different way. We were five of us. We worked on it two English lessons and finally we presented the whole project in front of our class. Our English teacher Markéta Fajrajzlová was excited and considered our work creative. We really enjoyed it as we felt relaxed. We believe it was visible in the video we had created. We love similar projects because they definitely enrich our English classes.

English teacher: Mgr. Markéta Fajrajzlová

Team members: Alena, Monika, Jana, Kateřina a Viktor