Soutěž dětských recitátorů

V pátek 24. února 2023 proběhlo školní kolo recitační soutěže. Utkali se v něm žáci a žákyně ve čtyřech věkových kategoriích. Nultou kategorii tvořili ti nejmladší – naši prvňáčci. K postupu do obvodního kola gratulujeme Alexandře Bokoč, Filipu Sýkorovi a Ellen Brožové. V první kategorii soutěžili naši druháci a třeťáci. Do dalšího kola postupují Lucie Bouzková, Matyáš Horák a Sára Vajnarová. V kategorii čtvrťáků a páťáků si nejlépe vedli Ema Volopichová, Jan Chocholatý a Adéla Sýkorová. Poslední kategorii tvořili šesťáci a sedmáci. Postup do dalšího kola vybojovali Magdalena Rutarová, Jakub Kudrnáč a Ondřej Kapusta.

Všem recitátorům děkujeme za účast i za jejich inspirativní výkony a postupujícím soutěžícím budeme v obvodním kole držet palce!

Mgr. Ivana Golová

Organizátorka školního kola