Projekt OŠMT MMP pro zřizované MŠ a ZŠ – Zvýhodněné stravné pro děti a žáky

Vážení rodiče,

od 1. 9. 2021 do prosince 2021 OŠMT MMP zahajuje projekt na podporu zvýhodněného stravného pro žáky školy.

Finanční podpora města Plzně je určena pro děti MŠ a žáky ZŠ, jejichž rodiče pobírají dávky pomoci v hmotné nouzi. Dávkami, kterými se řeší pomoc v hmotné nouzi, jsou: příspěvek na živobytí, doplatek na bydlení a mimořádná okamžitá pomoc. Rozhodnutí o přiznání dávky vydává Krajská pobočka Úřadu práce ČR.

Podmínka poskytování zvýhodněného školního stravování: 1/3 ceny stravného hradí zákonný zástupce a doloží škole rozhodnutí ÚP o přiznání dávky pomoci v hmotné nouzi a 2/3 hradí město (z rozpočtu OŠMT).

Kdo z vás splňuje podmínku a měl by o projekt zájem, nahlaste se prosím u vedoucí školní jídelny pí Králové – mailem kralovaja@zs31.plzen-edu.cz do 20. 9. 2021.

Děkujeme za spolupráci.

Vedení 31. ZŠ