Koncert flétnového kroužku

Ve středu 1. 6. 2022 od 16 hodin se konal koncert flétnového kroužku ve třídě, kde kroužek po celý rok probíhal, která se právě proměnila v malý koncertní sál. Kroužek pokročilých navštěvují děti z různých tříd od 3. po 6. ročník a až teprve od března mohly pilně cvičit, aby mohly své umění předvést jejich rodinám. Zazněly známé lidové písně, krásné písně z pohádek a večerníčků i moderní popové písně, většina za reprodukovaného doprovodu.

Flétnisté i přes svoji trému odehráli krásný koncert a dostalo se jim zaslouženého potlesku, ze kterého měly děti opravdu velikou radost. A protože se koncert vydařil, o týden později se celý koncert opakoval, tentokrát se však diváky staly děti ze školních družin. I tentokrát velký potlesk nechyběl.

Všichni se již těší, až bude kroužek příští rok pokračovat a na další koncerty.

Mgr. Petra Křížková

lektorka flétnového kroužku