Divadlo v anglickém jazyce

V pondělí 21. 11. 2022 se žáci 8. ročníků a IX. A zúčastnili anglického divadelního představení Offline v sále KD Šeříkovka v Plzni.

Z úst profesionálních divadelníků zazněla perfektní jednoduchá angličtina, které mohli dobře rozumět všichni přítomní žáci a na poutavém příběhu zúročit své znalosti angličtiny.

Činoherní inscenace v anglickém jazyce byla o světě, ve kterém není všechno tak, jak vypadá, o lajcích, smajlících, o přikrášlené realitě a o tom, že hledat štěstí ve virtuálním prostoru je jako hledat smysl života v hromadě špinavých ponožek.

Příběh o Milanovi, Zuzce a Márovi, o představách a skutečnosti se žákům i učitelům moc líbil a všichni jsme si odnesli hezké zážitky z nevšedního dopoledne.

Mgr. Jana Fegová.

Organizátorka akce