Dětský den pro 78. MŠ

Jako oslavu Dne dětí uspořádala naše škola olympijský sportovní den pro děti ze 78. MŠ. Sportovní soutěžení začalo olympijskou znělkou, zapálením olympijského ohně a proslovem paní ředitelky 31. ZŠ, Mgr. Miluše Kurzové. Žáci naší školy ze třídy IX. B a VI. A připravili dětem bohatý program, kde děti prokazovaly svoji rychlost, odraz, sílu, vytrvalost a šikovnost. Děti závodily nejen v klasických atletických disciplínách, jako je běh, hod a skok, ale navštívily i další netradiční pohybové hrátky a stanoviště. Největší úspěchy sklidily překážková dráha a skákání v pytli. Kromě závodivé, ale přátelské atmosféry v duchu fair-play, nám skvěle vyšlo i počasí.

Jako odměnu děti obdržely diplomy, odnesly si plno zážitků a k tomu zdravou svačinku v podobě jablka a pití. Už teď se těšíme na další spolupráci se 78. MŠ.

Mgr. Ilona Došla, Mgr. Kristýna Korcová

učitelky 2. stupně, organizátorky