Recyklohraní
Ovoce do škol
Evropské strukturální a investiční fondy

Basketbalový turnaj

V posledním předprázdninovém týdnu proběhl tradiční vánoční turnaj v basketbalu vyhrazený pro šesté a sedmé ročníky. Utkalo se sedm klučičích družstev systémem „každý s každým“, takže si každý tým zahrál šest většinou vyrovnaných utkání. Důkazem budiž i to, že každá třída dokázala alespoň jednou vyhrát a i boj o spodní příčky tak byl zajímavý až do konce. Atmosféra byla díky divákům, zvláště v některých zápasech, opravdu bouřlivá, a klukům určitě pomohla. Vítězné vavříny pro sebe získala 7. A, která prošla turnajem bez ztráty jediného bodu, a na stříbrném místě zanechala 6. A. Na třetím místě se navzdory fantastické podpoře a „couchingu“ svého třídního učitele umístila 7. C. Celý turnaj uzavřela exhibice dvou vítězných tříd doplněné o vybrané učitele, v níž se naopak po fotbalovém výsledku 2:0 radovala VI. A.

Akce proběhla v příjemné předvánoční atmosféře, bez zranění.

Výsledky: 1. místo 7. A, 2. místo 6. A, 3. místo 7. C.