Základy objektového programování a jazyk Pascal

Ve spolupráci se Střední průmyslovou školou strojnickou a Střední odbornou školou profesora Švejcara nabízíme našim žákům 8. a 9. ročníků v rámci projektu „Motivace pro technické vzdělávání mládeže Plzeňského kraje 2022“ kroužek Základy objektového programování a jazyk Pascal.

Termíny kroužků: jsou v přiloženém souboru, zahájení 30. 1. 2023. Další termíny: 6. 2. 2023, 13. 2. 2023, 20. 2. 2023, 6. 3. 2023, 3. 2. 2023, 20. 3. 2023.

Program kroužku:

·       vlastnosti základních objektů a jejich vizualizace formou zábavných programů (skrývání tlačítek a jiných objektů, změna barvy, grafika písma);

·       jednocestné programování a jednoduché výpočty;

·       dvoucestné a vícecestné programování.

Náklady:

hradí Plzeňský kraj, pro účastníky je kroužek zdarma.

Bližší informace u řešitele projektu: Ing. Petr Vlček, vlcek@spstrplz.cz, nebo u pedagogů školy: PhDr. Miroslava Huclová, Ph.D. huclovami@zs31.plzen-edu.cz nebo Mgr. Jitka Šteflová steflovaji@zs31.plzen-edu.cz.