Younghackers 2023

V rámci projektu Technik nabízíme naším žákům účast na "Younghackers 2023", který se koná v neděli 5. března od 14:00 hod. v Moving Station, Plzeň.

Společně se vzdělávacími a zájmovými organizacemi připravil Aimtec program pro nejmladší milovníky technických inovací, především pro žáky základních škol. Během hravého odpoledne si budete moci vyzkoušet nejrůznější soutěže a hračky, rodiče budou mít šanci probrat možnosti technologického vzdělávání v Plzni osobně přímo se zástupci škol a zájmových sdružení. Pro představu o atmosféře akce, můžete zhlédnout video z loňského ročníku.

Program včetně občerstvení a drobných dárků je po předchozí registraci ZDARMA. Přihlášky a bližší informace jsou k dispozici na aimtechackathon.cz.