Počítačová grafika, základy CAD a 3D tisku

Ve spolupráci se Střední průmyslovou školou strojnickou nabízíme našim žákům 8. a 9. ročníků v rámci projektu „Motivace pro technické vzdělávání mládeže Plzeňského kraje 2020“ kroužek

Počítačová grafika, základy CAD a 3D tisku

(AutoCAD, Inventor - návrh, animace, vizualizace). Program AutoCAD je software pro 2D a 3D projektování a konstruování.

Termíny kroužků na SPŠ strojnické: po dobu dvou měsíců, 1 x týdně dvě hodiny, předpokládaný termín leden 2020, úterý 16.00 – 18.00 hodin (bude upřesněno).

Náklady hradí Plzeňský kraj, pro účastníky je kroužek zdarma.

Využití programu je na všech technických školách, následném studiu technických VŠ a v technické praxi.

Přihlášky e-mailem u koordinátorů projektu naší školy: PhDr. Miroslava Huclová, Ph.D nebo Mgr. Jitka Šteflová, nebo řešitelce projektu Ing. Jitce Roubalové.

Závazná přihláška přiložena.