Počítačová grafika – základy AutoCAD 2D kreslení a Inventor 3D modelování.

Ve spolupráci se Střední průmyslovou školou strojnickou nabízíme našim žákům 8. a 9. ročníků v rámci projektu „Motivace pro technické vzdělávání mládeže Plzeňského kraje 2022“ kroužek Počítačová grafika – základy AutoCAD 2D kreslení a Inventor 3D modelování.

V rámci tematické části Konstrukce podporovaná počítačem se žáci seznámí se základy klasického konstruování ve 2D v programu AutoCAD firmy Autodesk. V kapitole Základy 3D modelování si účastníci kurzu osvojí základní principy a dovednosti v parametrickém prostorovém modelování 3D objektů. Tyto aktivity budou v programu Inventor Professional firmy Autodesk.

Přínosem pro zúčastněné žáky je získání přehledu ve výše uvedených odvětvích a odbourání případných obav ze studia technických oborů.

Kroužek bude probíhat po dobu 2 měsíců 1 x týdně 2 hodiny

Předpokládané termíny: prosinec 2022, leden, únor 2023, středa, od 16.00 nebo 16.30 (bude upřesněno podle časových možností účastníků kroužku).

Přihlášky e-mailem u koordinátorů projektu naší školy.

Řešitelka projektu z SPŠ strojnické Ing. Jitka Roubalová.

Náklady na zajištění kroužku hradí Plzeňský kraj, pro účastníky je kroužek zdarma.

Kontakty pro přihlášení:

PhDr. Miroslava Huclová, Ph.D – huclovami@zs31.plzen-edu.cz Mgr. Jitka Šteflová – steflovaji@zs31.plzen-edu.cz