Informace k lyžařskému kurzu 2018

Termíny:         7. – 13. 1. 2018 (VII. B, VII. C)

21. – 27. 1. 2017 (VII. A, VII. D)

Místo:             Mariánská u Jáchymova

Odjezdy:         vždy v neděli v 15 hod, parkoviště u Gery (Komenského ul.), sraz 10 min před odjezdem

Příjezdy:         vždy v sobotu,  cca ve 12.30 hod (parkoviště u Gery)

LVZ je zaměřen na sjezdové lyžování a snowboarding, běžky pouze sportovní třída a dobrovolně žáci VII. D.

Lyžovat se bude podle sněhové situace (skiareály Náprava, Plešivec, Neklid).

Nutné vybavení:

Výzbroj a výstroj odpovídající jízdě na sjezdových lyžích a snowboardu (lyže se seřízeným bezpečnostním vázáním, hole odpovídající délky, přilba nutná, vhodné sportovní nepromokavé oblečení – i náhradní). Lyže běžecké – opět vhodnou výzbroj (především odpovídající délky lyží i holí), alespoň základní stoupací vosky. Lyže by měly být na přepravu v autobusu v obalu.

Každé dítě odevzdá posudek o zdravotní způsobilosti. Těsně před odjezdem předá také formulář s potvrzení o bezinfekčnosti a potvrzení o seřízení bezpečnostního vázání (oba formuláře jsou součástí přílohy). S sebou bude mít kartičku zdravotní pojišťovny, základní potřeby a pomůcky osobní hygieny, domácí oděv, přezůvky, plavky (v případě nepříznivého počasí lze využít bazén v Jáchymově). Dále pevné zimní boty a vhodný oděv i pro delší chůzi v přírodě, menší zavazadlo na přepravu lyžařských bot, případně něco pro zábavu na osobní volno.

V ceně kurzu je plná penze (začíná se večeří, končí snídaní), doprava a skipasy. Doporučuji menší kapesné, např. pro zakoupení pití v případě celodenního výjezdu.

Případné další informace v kabinetu Tv – p. Hupač, na huppi78@gmail.com, nebo 775 230 278.