Lukáš Krpálek na 31. ZŠ

V pondělí 8. 11. 2021 měly děti Judoclubu Plzeň čest přivítat na tréninku dvojnásobného olympijského vítěze v judu Lukáše Krpálka.

Olympijský vítěz z Rio de Janeiro ve váze do 100 kilogramů a taktéž vítěz olympijských her z Tokia ve váze nad 100 kilogramů dorazil do Plzně i se svým sparing partnerem Tomášem Knápkem. Tomáš Knápek se po letech vrátil do míst, kde strávil svá středoškolská léta, na která tak rád vzpomíná a která ho posunula v jeho další kariéře. Lukáš Krpálek ukázal dětem některé svoje techniky, které mu pomohly k výhrám na tatami, a to nejenom při zisku dvou titulů Mistra světa a dvou prvenství na OH v kategoriích do 100 kilogramů a nad 100 kilogramů. To se zatím nikomu na světě nepovedlo. Po tréninku proběhla autogramiáda, kde se Lukáš velmi trpělivě podepisoval a fotil se s malými obdivovateli.

Tréninku se účastnili i žáci 31. ZŠ, kteří se na Lukáše Krpálka moc těšili.

Mgr. Zbyněk Rubáš

Trenér

Více fotek a video najdete na facebooku a instagramu Judoclubu Plzeň.