Teamgym – Mistrovství České republiky AŠSK

V sobotu 7. 12. 2019 přivítala hala 31. ZŠ celkem 11 týmů registrovaných v  asociaci školních sportovních klubů (AŠSK). Přijela k nám i družstva z Třebíče, Opavy či Frýdku – Místku. Teamgym je soutěž v týmové gymnastice. Skládá se ze tří disciplín. Závodí 6-10 cvičenců ve třech disciplínách. Pohybové skladbě, skocích na malé trampolíně a akrobatickém pásu. Celý závod probíhal v příjemné a klidné atmosféře. V kategorii Junior 0 a Junior I si vítězství odvezli do Frýdku – Místku a v kategorii Junior II do Třebíče.

Tým děvčat z 31. ZŠ ve složení Magdalena Horová, Beáta Straková, Monika Lisecová, Veronika Kopecká, Kristýna Kopecká, Veronika Humlová, Magdalena Rutarová a Veronika Soudková se umístily na 2. místě v kategorii Junior I. Gratulujeme!

Mgr. Petra Lisecová

ředitelka závodu