Recyklohraní
Ovoce do škol
Evropské strukturální a investiční fondy

„Plzeňský pohár“ TEAMGYM 2021

V sobotu 6. listopadu 2021 se konal 13. ročník „Plzeňského poháru“. Soutěže se zúčastnilo 5 týmů našich gymnastek. V kategorii Junior I se plzeňská děvčata umístila na 3. místě. V kategorii Junior II vybojovaly závodnice Flik – Flak Plzeň zlatou medaili a získaly tak plzeňský pohár. Závodu se zúčastnily i nejmladší gymnastky našeho oddílu, které obsadily 4. místo.

V Plzeňském poháru soutěžilo 19 týmů z celé republiky, proto je umístění našich gymnastek považováno za velký úspěch.

Součástí týmů byly žákyně naší školy – Beata Straková, Simona Lodrová, Magdaléna Horová, Kateřina Rutarová, Magdalena Rutarová, Karolína Solfronková, Veronika Kopecká, Kateřina Masáková, Karolína Tesařová, Emily Berger, Aneta Hadrabová.