Štafetový pohár prvních stupňů

V úterý 26. 4. 2022 se naše škola zúčastnila Okresního kola Štafetového poháru uskutečněného na stadionu Sokolu Petřín v Plzni. Jednalo se o 4 štafetová družstva, jedno poskládané z mladších žáků (1.-3. třída), druhé ze starších žáků
(4. – 5. třída) a dvě kombinovaná štafetová družstva složená z mladších i starších žáků dohromady. Časy nejrychlejších tří štafet každé školy se sečetly a vytvořily konečné pořadí zúčastněných škol. Naši žáci čelili velké konkurenci. Z dvanácti škol, které se soutěže zúčastnily, se umístili na krásném 3. místě. To jim zajistilo postup do Krajského kola konaného v Horšovském Týně 13. 5. 2022.

Souběžně se štafetami probíhaly doplňkové soutěže v hodu medicinbalem a skoku do dálky z místa. Druhou zmíněnou disciplínu ovládla naše žačka ze IV. B Karolína Hušáková, která nejdelším skokem překonala své vrstevnice a vyhrála v kategorii starší žákyně ve skoku.

Všem našim svěřencům gratulujeme a děkujeme za pěkné reprezentování naší školy.

Mgr. Tomáš Škoda

trenér