Speciální a sociální pedagog na naší škole

Speciální pedagog na 31. ZŠ

Od 1. listopadu 2016 pracuje na škole speciální pedagožka Mgr. Alena Pokomándyová. Najdete ji v kabinetu přírodopisu (na 2. st. v přízemí).

Co nabízí?

1.      Konzultace pro rodiče, učitele a žáky: každé pondělí od 13.30 – 15.30 hodin, v kabinetu přírodopisu po předchozí domluvě.

2.      Nápravnou pedagogickou péči žákům se školním neúspěchem. Lekce začnou probíhat v týdnu od 14. 11. 2016, vždy 1krát týdně na max. 30 minut.

KONTAKT:

PokomandyovaAl@zs31.plzen-edu.cz, telefonní číslo: 378028770 (volat 8.00- 9.30), případně přes Škola OnLine.

Sociální pedagog na 31. ZŠ

Od 1. listopadu 2018 působí na škole sociální pedagog Mgr. Zuzana Buriánová.

Co nabízí?

1.      Práce se třídními kolektivy, popř. s jednotlivci ohroženými negativními projevy chování.

2.      Konzultace pro žáky s problémy v chování nebo s problémy s komunikací se spolužáky.

3.      Konzultace pro rodiče – v kanceláři výchovného poradce - po předchozí domluvě.

4.      Konzultace pro učitele – v kanceláři výchovného poradce - po předchozí domluvě.

5.      Spolupráce s OSPOD, SVP aj.

KONTAKT:

burianovazu@zs31.plzen-edu.cz, případně přes Škola OnLine.

Projekt je realizován díky prostředkům získaným z výzvy č. 22 „Šablony pro MŠ a ZŠ I“ z operačního programu EU „Výzkum, vývoj, vzdělávání,“ jehož se 31. ZŠ účastní.

Vedení 31. ZŠ