Zjištění zájmu o využití ŠD v době prázdnin a ředitelského volna

Vážení rodiče,
nabízíme Vám pobyt žáků o vedlejších prázdninách ve ŠD. Jedná se o podzimní a jarní prázdniny a ředitelské volno v květnu 2024. Podmínkou otevření ŠD je 50% účast zapsaných žáků k pravidelné docházce.

Z toho důvodu zjišťujeme poptávku žáků o ŠD během:

• podzimních prázdnin 26. 10. a 27. 10. 2023
  • jarních prázdnin od 19. 2. do 25. 2. 2024
  • ředitelského volna 6. 5 a 7. 5. 2024.

Zájem potvrďte elektronickou formou v rezervačním formuláři, kde uveďte příjmení a jméno žáka (žákyně), vyberte třídu, vyplňte kontakt na zákonného zástupce, orientačně vyplňte odchod ze školní družiny a zda bude žák (žákyně) odcházet v doprovodu nebo sám (sama).

Přejít do rezervačního formuláře

Rodiče budou vyrozuměni o provozu ŠD během těchto prázdnin a ředitelského volna v dostatečném předstihu emailem. Pokud nebude splněna minimální kapacita pro otevření ŠD budeme vás včas informovat.

Oběd ve ŠJ (školní jídelně) je zajištěn v cenové relaci 87 Kč.

Podmínkou přihlášení žáka (žákyně) je pobyt po celou dobu podzimních nebo jarních prázdnin nebo ředitelského volna.

Provoz bude zajištěn od 7:00 do 16:00 hodin a příchod žáků je atriem školy od 7:00 do 8:00 hodin.

Odchod do atria školy je stanoven od 12:30 do 16:00 hodin v těchto časových intervalech - 12:30, 13:30, 15:00, 15:30, 16:00 hodin. Rodiče čekají v atriu školy. Pokud se změní čas odchodu vašeho dítěte z družiny, než máte uvedený v rezervačním formuláři, využijte předtištěnou omluvenku.

Bajtková Daniela
vedoucí vychovatelka ŠD