Vodácký kurz pro sportovní třídu 9. A

V polovině června se vydala většina 9. A na vodácký kurz. Celkem devět dvoučlenných posádek se během tří dnů přesouvalo po řece Berounce od Dolanského mostu do tábořiště U Mloka. Nutno podotknout, že pro více než polovinu dětí to byla první zkušenost s jízdou na kanoi. Kromě toho se museli všichni vyrovnat i s noclehem ve vlastních stanech. Se všemi aktivitami se žáci poprali úspěšně a během celého kurzu se ani jedna posádka nedostala mimo své plavidlo. To svědčí o úspěšnosti této akce.

Oba kurzy (cyklo pro osmý a vodácký pro devátý ročník) byly jako pilotní a vzhledem k jejich úspěšnému průběhu pevně věříme, že budou v příštích letech následovat další, a budou pevně zakotveny v programu sportovních tříd.

Mgr. Lukáš Hupač

a kolektiv kabinetu TV