Škola v přírodě v outdoorovém středisku

Žáci IV. C, V. A a V. C se 24. 4. 2023 vydali na školu v přírodě. Už předem věděli, že je čeká spousta zábavy a adrenalinových zážitků, a tak je ani netrápilo, že byla cesta tak dlouhá. Utekla rychle a pohodově plynula. Ve středisku Březová (okres Třebíč) děti přivítali schopní a sympatičtí instruktoři Mrazík, Bingo a Wendy, kteří je provedli střediskem a v následujícím týdnu i všemi aktivitami.

Děti si vyzkoušely lézt do výšek v lanových centrech a na lezeckých stěnách, zdolaly mnoho překážkových drah a obtížných prolézaček, dokázaly si poradit v několika venkovních interaktivních únikových hrách – zábavných i strašidelných, zastřílely si z luku, plavily se na raftech a zaskákaly si na obří trampolíně. Objevovaly okolní lesy a užily si spoustu zábavy při společných týmových hrách.

Večer si pak ještě zaskotačily na diskotéce zakončené oslnivou ohnivou show.

Všechny děti si užily spoustu zábavy a odvezly si spoustu adrenalinových zážitků.

Mgr. Petra Křížková, Mgr. Kateřina Vrzáková a Mgr. Ivana Boušová

pedagogický doprovod na ŠVP