Prvňáčci – informace pro rodiče na první školní dny

V pondělí 4. 9. 2023 1. třídy začínají v 8. 15 (I. A), 8.15 (I. B), 8. 30 (I. C) a 8. 30 hod. (I. D) – sraz u zadního vchodu do ŠD (modrá plechová vrata).

Přivítání prvňáčků proběhne ve třídách s rodiči. Předpokládaný konec cca v 9. 15 hodin.

Oběd se ve ŠJ vydává od 10 do 12 hodin. Provoz ŠD je do 15.00 hod.

Od úterý do pátku sraz pro nedružinové děti v 7:45 opět u družinového vchodu.

V úterý 5. 9. a 6. 9. 2023

vyučování končí v 9:40. Žáci, kteří nejdou do družiny ani na oběd, odvede tř. učitelka k hlavnímu vchodu a předá zákonnému zástupci. Žáci, kteří nejdou do družiny a obědvají, odvede tř. učitelka na oběd v 10:45 a poté přivede k hlavnímu vchodu a předá zákonnému zástupci. Ostatní odcházejí dle družinového rozpisu s paní vychovatelkou.

7. 9. a 8. 9. 2023

vyučování končí v 10:45, obědy pro první třídy budou vždy vydávány v 11 hod, organizace odchodů a obědů stejná jako úterý, středa.

Pomůcky na VV a PČ

Žáci první den dostanou sadu učebnic a sešitů + balíček, který obsahuje: mazací tabulka, fix, modelínu, pastelky, vodovky, lepidlo, tužky, ořezávátko, gumu, voskovky, sadu vystřihovacích písmen a číslic.

Prosíme koupit desky na písmenka a čísla + malé nůžky do penálu, kufřík.

Těšíme se na setkání.

Paní učitelky 1. tříd