Olympijský den školní družiny

Dne 25. 3. 2024 pořádala školní družina 31. ZŠ v Plzni pro své žáky olympijské odpoledne.

Sportovní odpoledne bylo ve sportovní hale školy zahájeno slavnostním nástupem za doprovodu olympijské hymny. Poté mohli rodiče i žáci zhlédnout vystoupení děvčat ze školního kroužku zumby a ukázky některých sportů na škole – JUDA a lehké atletiky.

Hlavní náplní sportovní akce bylo to, že si žáci 1. až 4. tříd navštěvující školní družinu mohli vyzkoušet svoji zručnost na čtyřech různých překážkových drahách. Pod dohledem zaměstnanců školy a za nadšené podpory diváků se všichni žáci s pestrou škálou překážek úspěšně vypořádali.

Na závěr při slavnostním nástupu dostalo všech 200 zúčastněných žáků medaile jako ocenění za předvedený výkon a vzpomínku na tuto zdařilou akci.

Daniela Bajtková

vedoucí školní družiny