DofE

V letošním roce jsme se jako škola zaregistrovali do programu Duke of Edinburgh. Program DofE je výzvou pro žáky, kteří se vždy chtěli posouvat vpřed, ale nemohli najít motivaci. DofE, je nejen o dobrodružství a výzvách, ale také o osobním rozvoji a objevování vlastních schopností. Po registraci si každý účastník zvolil aktivity v oblasti sportu, rozvoje dovedností a dobrovolnictví. Mezi žáky se vyskytují aktivity jako „Bodyforming“, „Kalistenika“, hra na baskytaru nebo dobrovolné doučování matematiky nebo českého jazyka mladších spolužáků.

DofE dává možnost nejen poznávat nové věci a dovednosti, ale také poznávat sami sebe a své schopnosti. Víme, že pro účastníky nebude cesta vždy jednoduchá, ale věříme, že odměna z vlastního úspěchu a rozvoje bude stát za to.

Mgr. Zbyněk Rubáš

Koordinátor