Dětský den pro 78. MŠ

Jako každoročně, na oslavu Dne dětí, uspořádala naše škola olympijský sportovní den pro děti ze 78. MŠ. Dětský den začal tradičně zapálením olympijského ohně za zvuku olympijské znělky. Po přivítání učitelkami a organizátory naší školy se týmy dětí z MŠ rozeběhly k připraveným stanovištím. Žáci ze 7. A svědomitě dohlíželi na plnění připravených úkolů na 14 stanovištích. Děti zde prokazovaly svoji rychlost, odraz, sílu, vytrvalost a šikovnost.

Závodilo se nejen v klasických atletických disciplínách, ale i v dalších netradičních pohybových hrátkách a stanovištích. Chlapcům i děvčatům z MŠ udělaly radost skoky, běhy a hody, ale i kreslení na chodník. Kromě závodivé, ale přátelské atmosféry v duchu fair-play, nám skvěle vyšlo i počasí. Jako odměnu děti obdržely medaile, odnesly si plno zážitků a k tomu zdravou svačinku v podobě jablka. I nadále se těšíme na spolupráci se 78. MŠ.

Mgr. Ilona Došla, Mgr. Kristýna Korcová

učitelky 2. stupně, organizátorky