31. ZŠ vítězem krajského kola Poháru rozhlasu

Ve čtvrtek 25. 5. 2023 proběhlo v Domažlicích krajské kolo Poháru rozhlasu v atletice. Naši zástupci v kategorii Mladších žáků si vedli více než dobře. Dokázali krajské kolo vyhrát s celkovým počtem 4563 bodů.

Vynikající výsledky zaznamenal Štochl ve skoku vysokém, který skočil 150 cm a obsadil dělené 2. místo v této disciplíně. Filip Vlasatý výkonem 7,82 vyhrál 60 m před kolegou z družstva Kryštofem Vítovcem, který zaostal jen o jednu setinu (7, 83). V hodu míčkem nenašel přemožitele opět Matěj Štochl, který překonal 60 m a o metr tak porazil druhého v pořadí. Kryštof Vítovec opanoval skok daleký výkonem 5,19 m a závěrečná štafeta časem 31,21 podtrhla celkové vítězství a zisk 4563 bodů.

Bohužel postupový klíč na republikové finále byl neúprosný, a i přes vítězství v krajském kole, našim borcům chybělo jen pár bodů k postupu na největší závod této akce.

Děkujeme žákům za krásnou reprezentaci školy.

Mgr. Zbyněk Rubáš a Mgr. Tomáš Škoda

učitelé