Žákyně 31. ZŠ uspěly v krajském finále škol (23. 4. 2018 Plzeň)

V pondělí 23. 4. 2018 se v hale 31. ZŠ Plzeň odehrálo krajské kolo turnaje škol dívek 6. - 7. tříd.

Hráčky 31. ZŠ Plzeň se nejprve utkaly se 4. ZŠ Plzeň. Tady měla naše děvčata jasnou převahu od začátku až do konce a zvítězila jasně 15 : 2.

Druhý zápas proti ZŠ Starý Plzenec byl velmi podobný - dařilo se zejména Vali Toušové a vyhrály jsme 13 : 4.

Třetí utkání proti pozdějšímu bronzovému medailistovi ZŠ Zruč Senec bylo v prvním poločase přehlídkou našich neproměněných šancí. Ve druhém poločase jsme se ale zlepšily a zejména díky několika odvážným průnikům Nelči Langerové jsme zvítězily 10 : 8.

Poslední utkání proti stříbrnému medailistovi 22. ZŠ bylo opět velkým bojem. Nám se ale dařilo, vynikaly zejména Komárková s Toušovou a zvítězily jsme zaslouženě 13 : 8.

Celkově z toho bylo krásné první místo.

Za snahu a vzornou reprezentaci školy zaslouží pochvalu všechny hráčky!