Recyklohraní
Ovoce do škol
Evropské strukturální a investiční fondy

Novinářský kalamář

Po předlouhé pauze se na jaře 2022 konečně rozjely i školní soutěže. 31. ZŠ Plzeň pořádala již tradičně krajské kolo turnaje v házené dívek 6. – 7. tříd (kategorie III). K prvnímu utkání nastoupily žákyně 31. ZŠ proti 2. ZŠ. Začátek nebyl z naší strany vůbec dobrý. Sice jsme si vypracovali řadu příležitostí, ale nedokázali je proměnit. Pak jsme se konečně rozstříleli a v utkání jasně dominovali (21 : 0). Druhé utkání proti ZŠ Nezvěstice nám opět trvalo téměř deset minut, než jsme se srovnali se zabíhajícím pivotem. Ještě před poločasem jsme ale odskočili na rozdíl šesti branek. Ve druhé půli jsme utkání kontrolovali a vyhráli 21 : 9. Třetí zápas proti 20. ZŠ byl naopak jednoznačný od začátku do konce. Vyhráli jsme 25 : 3. Naše poslední vystoupení v turnaji rozhodovalo o přímém postupujícím na republikové finále. Zápas byl vyrovnaný od začátku až do konce. V útoku družstvo táhla především Lůca, pomáhaly Sára s Vendy. Hrdinkou zápasu se ale stala Eliška Čardová, která v poslední pětiminutovce chytla tři křídla a bylo hotovo. Vyhráli jsme 13 : 11.

V turnaji jsme neztratili ani bod. Holky si vybojovaly nejen zlaté medaile, ale i účast na republikovém finále v Mostu. Hrály: Beráková 1, Cvačková 3, Dlesková 13, Honalová 3, Rittichová 12, Růžičková 7, Samcová 12, Svatoňová 28, Čardová 1.

Všem našim svěřencům gratulujeme a děkujeme za pěkné reprezentování naší školy.