31. základní škola
Elišky Krásnohorské 10
323 00 Plzeň

Vyhledávání

Oficiální informační server města Plzně

Přihlášení

Škola online Microsoft Office 365 Přihlášení do aplikace iStravné

Pro budoucí prvňáčky

Seznam pomůcek a potřeb žáka 1. třídy - informace pro rodiče budoucích prvňáčků

Veškeré informace pro rodiče budoucích prvňáčků (zápisy, kontakty, prezentace)

Projekty

Recyklohraní
Ovoce do škol
Evropské strukturální a investiční fondy

Pedagogové školy ve školním roce 2022/2023

Vedení školy
ředitelka školyMgr. Miluše Kurzová
zástupce pro 1. stupeň Mgr. Markéta Peštová
zástupce pro 2. stupeňMgr. Vladimír Hrubý
zástupce ŘŠ pro sport a zájmové vzděláváníMgr. Zbyněk Rubáš 
1. stupeň
I. AMgr. Šárka Pečenková
I. BMgr. Marcela Fillingerová
I. CMgr. Jitka Kaiserová
I. DMgr. Eva Vápeníková
II. AMgr. Jana Hajšmanová
II. BMgr. Jana Maříková
II. CMgr. Alena Procházková
II. DMgr. Michaela Kolorosová
III. AMgr. Hana Musilová
III. BMgr. Lucie Richterová
III. CMgr. Vendula Sudová
III. DMgr. Andrea Kejhová
IV. AMgr. Petra Lisecová
IV. BMgr. Ivana Golová
IV. CMgr. Petra Křížková
IV. DMgr. Jana Ulčová 
V. AMgr. Ivana Boušová
V. BMgr. Hana Pudilová
V. CMgr. Kateřina Vrzáková
V. DMgr. Jitka Trymlová
 Mgr. Dagmar Hrdličková 
 Mgr. Miroslava Levá
 Marcela Hupačová
2. stupeň
VI. AMgr. Oldřich Kříž
VI. BMgr. Jitka Šteflová
VI. CMgr. Irena Straková
VI. DMgr. Irena Navrátilová
VII. AMgr. Blanka Matasová
VII. BMgr. Libor Pelcman
VII. CMgr. Jana Šoupová
VII. DMgr. Nikola Havelková
VIII. AMgr. Lenka Šudáková 
VIII. BMgr. Eva Puchrová
VIII. CMgr. Šárka Tyllová
VIII. DMgr. Jana Fegová
IX. AMgr. Jitka Pelcmanová
IX. BMgr. Kristýna Korcová
IX. CPhDr. Miroslava Huclová, Ph.D.
IX. DMgr. Libuše Kašparová
 Mgr. Ilona Došlá 
 Mgr. Markéta Fajrajzlová
 Mgr. Lukáš Hupač 
 Mgr. Marcela Haasová 
 Mgr. Filip Rom
 Mgr. Vladislava Haasová
 Mgr. Václav Polívka
 Mgr. Tereza Chvojková
 Mgr. Romana Neumannová
 Mgr. Tomáš Škoda 
 Eliška Schwarzová
 Bc. Eliška Kocová
 Bc. Kristýna Říhová
ŠD – 11 oddělení
1. odděleníDaniela Bajtková 
2. odděleníIng. Soňa Lahodná Šlehofer
3. odděleníBc. Jitka Denková
4. odděleníBc. Lenka Zavadilová
5. odděleníBarbora Hirmanová
6. odděleníDagmar Gracíková
7. odděleníKarla Vrbová
8. odděleníMgr. Lucia Laluhová
9. odděleníNaďa Prokopová
10. odděleníZuzana Dvořáková
11. odděleníMgr. Alena Procházková
Asistenti TP žáků 
 Pavla Blažková
 Kateřina Nedvědová
 Marcela Szőkeová 
 Miroslava Kotorová
 Ing. Soňa Lahodná Šlehofer
 Denisa Šteflová
 Bc. Lenka Zavadilová
 Šárka Stupková
 Romana Šlaisová
 Nikola Gombosová
Speciální pedagog
 Mgr. Alena Pokomandyová
Sociální pedagog
 Mgr. Zuzana Buriánová
Výchovný poradce
VP pro 1. stupeňMgr. Petra Lisecová
VP pro 2. stupeňMgr. Jitka Šteflová
Metodik prevence
 Mgr. Jana Šoupová
Český jazyk pro cizince
 Mgr. Lenka Šroubková

vytisknout stránku
Design by SITMP