31. základní škola
Elišky Krásnohorské 10
323 00 Plzeň

Vyhledávání

Oficiální informační server města Plzně

Přihlášení

Škola online Microsoft Office 365 Přihlášení do aplikace iStravné

Pro budoucí prvňáčky

Seznam pomůcek a potřeb žáka 1. třídy - informace pro rodiče budoucích prvňáčků

Veškeré informace pro rodiče budoucích prvňáčků (zápisy, kontakty, prezentace)

Projekty

Recyklohraní
Ovoce do škol
Evropské strukturální a investiční fondy

Pedagogové školy ve školním roce 2021/2022

Vedení školy
ředitelka školyMgr. Miluše Kurzová
zástupce pro 1. stupeň Mgr. Markéta Peštová
zástupce pro 2. stupeňMgr. Vladimír Hrubý
zástupce ŘŠ pro sport a zájmové vzděláváníMgr. Zbyněk Rubáš 
vedoucí školní jídelnyJana Králová
vedoucí vychovatelka ŠDDaniela Bajtková 
školníkPavel Metlický
1. stupeň
I. AMgr. Jana Hajšmanová
I. BMgr. Jana Maříková
I. CMgr. Alena Procházková
I. DMgr. Michaela Kolorosová
II. AMgr. Jana Baxová
II. BMgr. Lucie Richterová
II. CMgr. Vendula Sudová
II. DMgr. Andrea Kejhová
III. AMgr. Šárka Pečenková
III. BMgr. Ivana Golová
III. CMgr. Jitka Kaiserová
III. DMgr. Miroslava Levá
IV. AMgr. Ivana Boušová
IV. BMgr. Hana Pudilová
IV. CMgr. Kateřina Vrzáková
IV. DMgr. Jitka Trymlová
V. AMgr. Petra Lisecová
V. BMgr. Marcela Fillingerová
V. CMgr. Petra Křížková
V. DMgr. Hana Musilová
 Mgr. Dagmar Hrdličková 
 Mgr. Jana Ulčová 
 Marcela Hupačová
2. stupeň
VI. AMgr. Blanka Matasová
VI. BMgr. Libor Pelcman
VI. CMgr. Jana Šoupová
VI. DMgr. Nikola Havelková
VII. AMgr. Lenka Šudáková 
VII. BMgr. Eva Puchrová
VII. CMgr. Šárka Tyllová
VII. DMgr. Jana Fegová
VIII. AMgr. Jitka Pelcmanová
VIII. BMgr. Kristýna Korcová
VIII. CPhDr. Miroslava Huclová, Ph.D.
VIII. DPhDr. Jan Tětek
IX. AMgr. Libuše Kašparová
IX. BMgr. Jitka Šteflová
IX. CMgr. Oldřich Kříž
IX. DMgr. Irena Navrátilová
 Mgr. Ilona Došlá 
 Mgr. Markéta Fajrajzlová
 Mgr. Lukáš Hupač 
 Mgr. Marcela Haasová 
 Mgr. Filip Rom
 Mgr. Vladislava Haasová
 Mgr. Irena Straková
 Mgr. Václav Polívka
 Mgr. Tereza Chvojková
 Mgr. Romana Neumannová
 Mgr. Tomáš Škoda 
 Bc. Kristýna Říhová
ŠD – 11 oddělení
1. odděleníDaniela Bajtková 
2. odděleníIng. Soňa Lahodná Šlehofer
3. odděleníBc. Jitka Denková
4. odděleníBc. Lenka Zavadilová
5. odděleníZora Boušová
6. odděleníDagmar Gracíková
7. odděleníKarla Vrbová
8. odděleníMgr. Lucia Laluhová
9. odděleníNaďa Prokopová
10. odděleníZuzana Dvořáková
11. odděleníMgr. Alena Procházková
Asistenti TP žáků 
Pavla Blažková
 Bc. Jitka Denková
 Marcela Szőkeová 
 Miroslava Kotorová
 Ing. Soňa Lahodná Šlehofer
 Denisa Šteflová
 Bc. Lenka Zavadilová
 Šárka Stupková
 Nikola Gombosová
Speciální pedagog
 Mgr. Alena Pokomandyová
Sociální pedagog
 Mgr. Zuzana Buriánová
Výchovný poradce
VP pro 1. stupeňMgr. Petra Lisecová
VP pro 2. stupeňMgr. Jitka Šteflová
Metodik prevence
 Mgr. Jana Šoupová

vytisknout stránku
Design by SITMP