Pedagogové školy ve školním roce 2020/2021

Vedení školy
ředitelka školyMgr. Miluše Kurzová
zástupce pro 1. stupeň Mgr. Markéta Peštová
zástupce pro 2. stupeňMgr. Vladimír Hrubý
zástupce ŘŠ pro sport a zájmové vzděláváníMgr. Zbyněk Rubáš 
vedoucí školní jídelnyJana Králová
vedoucí vychovatelka ŠDDaniela Bajtková 
školníkPavel Metlický
1. stupeň
I. AMgr. Jana Baxová
I. BMgr. Lucie Richterová
I. CMgr. Vendula Sudová
I. DMgr. Andrea Kejhová
II. AMgr. Šárka Pečenková
II. BMgr. Ivana Golová
II. CMgr. Jitka Kaiserová
II. DMgr. Miroslava Levá
III. AMgr. Ivana Boušová
III. BMgr. Jana Maříková
III. CMgr. Alena Procházková
III. DMgr. Michaela Kolorosová
IV. AMgr. Petra Lisecová
IV. BMgr. Marcela Fillingerová
IV. CMgr. Petra Křížková
IV. DMgr. Hana Musilová
V. AMgr. Jana Hajšmanová
V. BMgr. Kateřina Vrzáková
V. CMgr. Hana Pudilová
V. DMgr. Jitka Trymlová
 Mgr. Dagmar Hrdličková 
 Mgr. Jana Ulčová 
 Marcela Hupačová
2. stupeň
VI. AMgr. Lenka Šudáková 
VI. BMgr. Eva Puchrová
VI. CMgr. Šárka Tyllová
VI. DMgr. Jana Fegová
VII. AMgr. Jitka Pelcmanová
VII. BMgr. Kristýna Bulínová
VII. CPhDr. Miroslava Huclová, Ph.D.
VII. DPhDr. Jan Tětek
VIII. AMgr. Libuše Kašparová
VIII. BMgr. Jitka Šteflová
VIII. CMgr. Oldřich Kříž
VIII. DMgr. Irena Navrátilová
IX. AMgr. Blanka Matasová
IX. BMgr. Jana Šoupová
IX. CMgr. Libor Pelcman
IX. DMgr. Nikola Havelková
 Mgr. Ilona Došlá 
 Mgr. Markéta Fajrajzlová
 Mgr. Lukáš Hupač 
 Mgr. Marcela Haasová 
 Mgr. Filip Rom
 Mgr. Vladislava Haasová
 Mgr. Irena Straková
 Mgr. Václav Polívka
 Mgr. Tereza Chvojková
 Mgr. Romana Neumannová
 Adam Hořánek
 Mgr. Tomáš Škoda 
 Bc. Lucie Šedivcová
ŠD – 11 oddělení
1. odděleníDaniela Bajtková 
2. odděleníSoňa Lahodná Šlehofer
3. odděleníBc. Jitka Denková
4. odděleníBc. Lenka Zavadilová
5. odděleníZora Boušová
6. odděleníDagmar Gracíková
7. odděleníBc. Lucie Šedivcová
8. odděleníMgr. Lucia Laluhová
9. odděleníNaďa Prokopová
10. odděleníZuzana Dvořáková
11. odděleníMgr. Alena Procházková
Asistenti TP žáků 
 Pavla Blažková
 Szőkeová Marcela
 Miroslava Kotorová
 Soňa Lahodná Šlehofer
 Lucie Šedivcová
 Bc. Lenka Zavadilová
 Veronika Zichová
 Karla Vrbová
 Nikola Gombosová
Speciální pedagog
 Mgr. Alena Pokomandyová
Sociální pedagog
 Mgr. Marek Černý
Výchovný poradce
 Mgr. Jitka Šteflová
Metodik prevence
 Mgr. Jana Šoupová