Soutěž ve sběru papíru

Rádi byste se alespoň trochu podíleli na zlepšení životního prostředí? Chtěli byste přispět drobnou částkou na vybavení naší školy? Pokud ano, zapojte se společně s ostatními žáky do soutěže ve sběru papíru. Tuto soutěž vyhlašuje každý rok firma Ave, která ocení finanční odměnou ve výši až 5 000 Kč tu školu, která odevzdá nejvíce papíru. Kromě toho nabízí samozřejmě i finanční ocenění za množství papíru, které sesbíráme.

Jak se do soutěže zapojit? Už nyní začněte doma střádat na jednu hromádku staré noviny, letáky a časopisy a na druhou pak kartony a lepenku. Hromádky převažte provázkem a zvažte, abyste věděli, kolik papíru jste nasbírali.

Kdy přinést papír do školy? V termínu od pondělí 21. 11. do pátku 25. 11. bude přistaven kontejner na parkoviště u sportovní haly. Každé ráno v tomto termínu od 7:30 do 7:55 bude u kontejneru služba, která od vás bude přebírat svázané hromádky papíru.

Po příchodu do školy nahlásíte své třídní učitelce nebo učiteli množství papíru, které jste přinesli. Učitelé si vše poznamenají a po odvozu vyhodnotí nejlepší sběrače, hodnotit budou jednotlivce i celé třídy. Nejlepší sběrači samozřejmě získají zajímavé ceny.

Děkujeme za spolupráci,

koordinátor environmentální výchovy Mgr. Ivana Boušová