Sběr papírového odpadu

Sběr papíru proběhl letos opět úspěšně, 23. 11. 2018 byl kontejner odvezen téměř naplněný. Nyní probíhá vyhodnocení v rámci školy, nejlepší sběrači si zaslouží drobné odměny. Oficiální vyhodnocení firmou AVE by mělo proběhnout v květnu. V loňském školním roce se naše škola umístila na 31. místě v celkovém množství nasbíraného odpadu (papír, hliník) z 56 zúčastněných škol a organizací.

Za 31. ZŠ velice děkuji všem žákům, kteří se pilně zúčastnili sběru papíru, také všem ochotným rodičům, kteří dětem se sběrem pomohli - vážili, vázali a častokrát i dovezli objemné balíky.

Děkuji skvělým pomocníkům ze 6. C (Ludvík, Nosek, Pečenka, Utišil, Zahut) za skvělou organizaci  a pomoc s uspořádáním sběru papíru.

A v neposlední řadě děkuji všem kolegům za motivaci žáků k třídění odpadu, za báječnou spolupráci při evidenci a organizaci.

Děkuji, že se staráte o zájmy školy a přispíváte k ochraně životního prostředí.

Vzhledem k úspěšnosti akce se budeme snažit opakovat každoročně, proto dál třiďte odpad.

Petra Křížková

koordinátor EVVO