Škola online
Přihlášení do aplikace iStravné

Informace k zápisu do 1. tříd

Vážení rodiče,

vzhledem k situaci jsme přistoupili k organizaci zápisů do 1. tříd takto:

1.      Termíny zápisu 4. 4. a 6. 4. 2020 se ruší. Zápisy do 1. tříd budou probíhat bez přítomnosti dětí i rodičů.

2.      Elektronická registrace pro všechny zájemce k zápisu do 1. tříd proběhne od pondělí 23. 3. 2020 od 8 hodin do pátku 27. 3. do 15 hodin. Postup registrace najdete v tomto odkazu na stránkách školy (nic se nemění).

3.      Po správném zaregistrování vám přijde na e-mail zpráva s textem a registračním číslem vašeho dítěte, pod kterým dítě budeme evidovat.

Zároveň dostanete informace, jak dále postupovat.

Obdržíte odkaz na stažení žádosti o zápis dítěte do 1. ročníku, kterou doplníte a podepsanou ji odevzdejte buď osobně ve středu 1. 4. 2020 v době určené v potvrzení registrace nebo ji může poslat e-mailem s uznávaným elektronickým podpisem (nelze poslat jako prostý e-mail!), datovou schránkou nebo poštou.

Při osobním odevzdání žádáme o dodržování časů z důvodu neshlukování více osob.

U hlavního vchodu školy bude sběrné místo na přihlášky.

Pokud nemáte možnost žádost o zápis dítěte do 1. ročníku vytisknout, vyzvedněte si ji 1. 4. 2020 v 7.30 ve vrátnici školy a po vyplnění ji odevzdáte ve škole na určeném místě v určené době.

4.      V případě žádosti o odklad (nebo předčasný nástup) postupujte takto:

Zaregistrujte se, vyplňte žádost o zápis dítěte do 1. ročníku, vyplňte žádost o odklad (nebo předčasný nástup) - ke stažení pod tímto článkem. Přiložte vyjádření Pedagogicko-psychologické poradny a pediatra (pokud již máte). Pokud nemáte, dodejte do 30. 4. 2020.

5.      V případě dotazů pište na e-mail zástupkyni ředitelky Mgr. Peštové pestovama@zs31.plzen-edu.cz nebo volejte na tel. číslo: 37 802 8763, 37 802 8761

(v pondělí nebo ve středu 8 – 12hod.), nebo ředitelce školy Mgr. Kurzové kurzovami@zs31.plzen-edu.cz, tel. 37 802 8762.

V Plzni 20. 3. 2020

Děkujeme za spolupráci.